Pozostałe Suplementy

Somatodrol – rozwój masy mięśniowej

Suplement na masę mięśniową Somatodrol to suplement wykonany w oparciu o najlepsze zdrowe składniki, których oddziaływanie pobudza organizm do trudniejszego wysiłku oraz wspiera wydzielanie hormonów wzrostu oraz testosteronu. Dawkowanie specyfiku dwa razy dziennie na czczo pozwala uzyskać korzystne wyniki nawet po 12 tygodniach regularnego używania. Dzięki temu Somatodrol staje się nie zaledwie jednym z najefektywniejszych, jednak przede wszystkim ekspresowo działającym suplementem diety na rozwój masy mięśniowej. Umiarkowany rozwój mięśni szacuje się w granicach od 8-14 kilogramów po 3 miesiącach zażywania, lecz dokładny wynik zależy ewidentnie od osobistych uwarunkowań organizmu. Odżywki na masę mięśniową jak Somatodrol są bezpieczne w stosowaniu, bowiem zawierają wyłącznie niezbędne białka, minerały anaboliczne aminokwasy, witaminy oraz biopierwiastki, które pobudzają organizm oraz intensyfikują spalanie tkanki tłuszczowej. To specyfik godny zastosowania, który doceniło już wielu atletów ze świata i z Polski.

 

 

Tkanki tłuszczowa oraz mięśniowa, chociaż na pozór nic ich nie łączy, mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Przede wszystkim wpływają na nie podobne receptory, natomiast one same są od siebie mocno uzależnione. Somatodrol umożliwia w wysokim stopniu zachować optymalne proporcje między tymi tkankami, a przy tym daje dodatkowo parę innych, równie istotnych rezultatów. Zasadniczym celem działania tego preparatu jest wzrost masy, który otrzymuje się dzięki silniejszemu wydzielaniu dwóch hormonów: testosteronu orz HGH (wzrostu). Somatodrol nie dostarcza ich do organizmu, a tylko działa na przysadkę mózgową, która nadaje sygnał do ich podwyższonej produkcji. Dzięki temu organizm produkuje je w sposób zdrowy i niezawodny; żaden hormon nie jest dostarczany bezpośrednio z samego środka. Taka zasada funkcjonowania nie tylko wyróżnia Somatodrol od złych i podejrzanych sterydów, lecz jednocześnie dopuszcza kontrolować zakres bezpieczeństwa takiej terapii.

Na rynku istnieją różne suplementy na masę, ale mało który z nich wpływa równie skutecznie jak ten; przede wszystkim widać to po dużej popularności owego środka wśród kulturystów, lecz jednocześnie zwyczajnych sportsmenów troszczących się o własną budowę. Wzrost masy mięśniowej przychodzi niezwłocznie po pierwszym tygodniu, natomiast z każdym kolejnym utrzymywania terapii wyniki są coraz większe. Jednocześnie Somatodrol pozwala sprawnie spalać tkankę tłuszczową – wtedy dokładnie na jej miejsce powstają zbite, twarde oraz twarde mięśnie, które znakomicie prezentują się pod napiętą skórą.
Skład środka wbrew pozorom nie jest szczególnie obszerny, jednak za to zawiera wyłącznie wypróbowane, działające, bezpieczne aminokwasy, minerały i witaminy. Są wśród nich L-arginina, która odpowiada za tworzenie HGH;ZMA, zatem zestaw anabolicznych minerałów ułatwiających spalanie tłuszczy; witamina B6 odpowiedzialna za przemianę materii i magnez oraz cynk, które działają na uwalnianie testosteronu. Somatodrol stosuje się raz lub dwa razy dziennie, przed posiłkiem albo treningiem i popija conajmniej jedną szklanką wody bądź mleka.

 

Opinia eksperta


Somatodrol jest doskonale znany w otoczeniu trenerskim, zarówno wśród trenerów personalnych w siłowniach, jak również wśród trenerów zajmujących się konkretnymi zawodnikami ze świata kulturystyki i sportu. I nic podejrzanego, ponieważ jest to preparat na masę z ugruntowaną pozycją oraz opinią, który postępuje w sposób efektywny, a przy tym nie sprawia problemów ze zdrowiem. Jego użytkowanie jest również bezpieczne pod względem udziału w konkursach i turniejach dla kulturystów, gdyż nie zawiera niebezpiecznych i niedozwolonych substancji.
Jako instruktor muszę dbać o to, by moi klienci dostrzegali wyniki swoich ćwiczeń, ponieważ to ich motywuje i zachęca do poważniejszej aktywności. Somatodrol pozwala im owe rezultaty wypracować w krótszym okresie bez niebezpieczeństwa dla zdrowia i bez obaw, że skutki używania środka znikną, jeżeli zakończą go brać. Jest zupełnie inaczej, bowiem to odżywka na wzrost masy, która działa długotrwale, nawet po skończeniu kuracji. Mięśnie nie zanikają, a utracona tkanka tłuszczowa nie pojawia się na nowo, jeżeli pozostanie jedynie podtrzymany jednolity cykl treningowy.