Pozostałe Suplementy

Metadrol – Spalanie tłuszczu, rozwój masy mięśniowej

Odżywka na rozwój masy, jaką jest Metadrol, to opcja dla sportowców, atletów i wszystkich klientów, którzy po prostu mają dosyć swojej wątłej czy nieco zapuszczonej sylwetki. To suplement diety, który nie tylko stanowi jej doskonałe dopełnienie, ale przede wszystkim wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i wspomaga produkcję i tworzenie w organizmie męskiego hormonu testosteronu. Metadrol to suplement na masę, który powinien znaleźć się na półce każdego faceta podchodzącego na poważnie do ćwiczeń na siłowni oraz swojej tkanki mięśniowej. Co więcej, specyfik tenże może być także bezpiecznie wykorzystywany przez kobiety, z wyłączeniem pań w ciąży. Jego struktura opiera się na związku o niedużo mówiącej nazwie HGRX-3, który oddziałuje na organizm poprzez wsparcie zjawisk anabolicznych. Dzięki temu Metadrol intensyfikuje spalanie tłuszczu i równocześnie odpowiada za większy rozwój masy. By osiągnąć zadowalające wyniki, farmaceutyk na masę należy brać systematycznie dwa razy po jednej pigułce – najlepiej przed pokarmami.

 

 

Zbitek liter i liczb 2-Hydrxy–3–Methox OH2 całkiem nic Ci nie mówi? Nic nadzwyczajnego, taką czarną magię rozumieją jedynie chemicy. Warto jednak wiedzieć, iż owa niepozorna mieszanka wyrazów to nazwa związku chemicznego. Wyjątkowo znaczącego, na bazie którego powstał Metadrol i jaki odpowiada między innymi za przemiany w organizmie dotyczące rozwoju masy mięśniowej i redukcji tłuszczu. HGRX3 intensyfikuje produkcję hormonu wzrostu, czyniąc to w sposób prosty i biologiczny, nie zaś sztuczny jak w przykładzie niektórych specyfików. Dlatego Metadrol to suplement bezpieczny dla organizmu, który można wykorzystywać praktycznie w każdym przypadku, niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym kulturystą, czy początkującym, który dopiero rozpoczyna kształtować swoją posturę.
Dozowanie tego suplementu jest kilkustopniowe: rozpoczyna się od jednej tabletki zażywanej dwa razy dziennie, przeważnie po posiłku oraz zawsze popitej znaczną ilością wody, mleka lub niesłodzonej herbatki. Wraz z kolejnymi tygodniami terapii porcję należy zwiększać nawet do sześciu pigułek dziennie. Szczegółowe przyjmowanie zależy ponadto od indywidualnego organizmu: w niektórych przypadkach wystarczy zażywać Metadrol dwa razy dziennie przez cały czas kuracji, natomiast efekty będą równie skuteczne co przy sześciu pigułkach.

Wpływ specyfiku znacząco różni się od innych odżywek na masę, bowiem pierwsze wyniki nie dotyczą wprost przyrostu mięśni. Na wstępie poprawia się za to zauważalnie energia organizmu oraz jego odporność na ćwiczenia. Na siłowni i treningach można spędzać mnóstwo czasu, a ciało się nie męczy i nie wymaga długiej regeneracji. Metadrol dopiero po paru tygodniach zapewnia wyniki w postaci podniesionej masy mięśniowej, co poprzedzone jest przeważnie również spalaniem niepotrzebnie zalegającej tkanki tłuszczowej.
O ile liczne preparaty na masę pomagają tymczasowo, o tyle Metadrol pozwoli radować się długotrwałymi wynikami już na zawsze. Również po zakończeniu stosowania suplementu można utrzymać doskonałą formę mięśniową poprzez regularne treningi.

Opinia eksperta


Metadrol to specyfik, który wykorzystują nie tylko fachowcy, trenerzy oraz producenci, jednak przede wszystkim sami kulturyści i czerpiące z niego osoby, które są mocnym przykładem na efektywność jego funkcjonowania. Również wśród moich klientów uczęszczających na siłownię nie brakuje osób, które wykorzystują ten suplement i gołym okiem można oglądać ich niesłychanie błyskawiczne postępy w treningach. Nie jedynie pozbywają się tkanki tłuszczowej pokrywającej mięśnie, jednak przede wszystkim kształtują te drugie w sposób wręcz niedostępny normalnymi treningami w tak krótkim okresie. Metadrol mogę więc zarekomendować jako fachowiec od treningów i zbilansowanego żywienia, lecz jednocześnie przede wszystkim jako sportowiec, który wie, czego jego organizm najbardziej potrzebuje. Natomiast Metadrol znakomicie uzupełnia niedobory organizmu i umożliwia zmaksymalizować wyniki treningu. To dzięki niemu niemało kulturystów i sportsmenów może budować masę i fantastyczną sylwetkę mięśniową i weselić się przy tym absolutnym bezpieczeństwem zażywanej kuracji.