Potencja

Member XXL – twój przyjaciel w walce z małym penisem 

Tak, długość członka ma znaczenie w seksie. Jeśli chcesz zadowolić partnerkę i widzieć w jej oczach stałe pożądanie – sprawdź Member XXL!  

 

 

Bardzo wielu facetów zmaga się z kompleksami powstającymi na punkcie ich penisów: za małe, za cienkie, za krzywe, za jasne, za ciemne, zbyt żyłkowate, śmiesznie wyglądające. Powodów, aby nie lubić swojego członka jest naprawdę więcej, ale jeszcze więcej jest facetów, którzy z tego powodu zupełnie rezygnują z seksu. Niepotrzebnie! Tabletki na powiększenie penisa Member XXL to odpowiedź na problemy i kompleksy związane ze zbyt małym prąciem, które nie daje ani facetowi, ani kobiecie żadnej większej satysfakcji seksualnej. To nowoczesny suplement diety, który swoją bardzo wysoką i udowodnioną skuteczność zawdzięcza takim substancjom czynnym jak l-arginina, wyciąg z czarnego pieprzu, kozieradki, żeń-szenia, owoców cytryńca chińskiego czy szafranu. Jednak same składniki to zdecydowanie za mało, bo równie ważne jest również opracowanie takiej ich dawki, która będzie dawała wyłącznie pozytywne efekty. Member XXL to tabletki na powiększenie penisa, które łączą i składniki i dawkę w najlepszych proporcjach, dlatego dzięki nim osiągnięcie większego rozmiaru członka stanie się tylko kwestią czasu. 

Wysoką skuteczność preparatu potwierdzają najlepsze na świecie badania – opinia stosujących go mężczyzn. Ci widzą pierwsze efekty już po kilku dniach łykania kapsułek, a trwałe skutki widoczne są po około miesiącu. Penis nie tylko staje się dłuższy i gwarantuje lepszy seks, ale również grubszy, dostarczając więcej przyjemności także partnerce. Tabletki na powiększenie penisa Member XXL pozwalają wydłużyć go o średnio 5 centymetrów, co w porównaniu z innymi środkami jest wręcz kolosalną różnicą świadczącą doskonale o jakości tego suplementu diety. 

 

Opinia eksperta

 

Przez całą swoją zawodową karierę byłem przekonany, że w kwestii powiększania penisa medycyna jest bezradna, a jedynym działającym sposobem jest chirurgiczny zabieg. Bolesny, kosztowny, dający co prawda stu procentową pewność, ale za to mający ograniczone możliwości powiększania prącia o 2-3 centymetry. Dlatego wszystkie pojawiające się na rynku tabletki na powiększenie penisa zawsze traktuję z ogromnym dystansem, wczytuję się w ich skład i szukam badań potwierdzających ich skuteczność. Do niedawna żaden z dostępnych preparatów nie przeszedł mojego testu. Aż do chwili, gdy pojawiły się tabletki na powiększenie penisa Member XXL, które diametralnie zmieniły moje podejście w tej kwestii i sprawiły, że dzisiaj to właśnie je polecam swoim pacjentom. 

W tym preparacie dużą rolę odgrywa jego skład, który już na pierwszy rzut oka jest niezwykle dokładnie dopracowany. Naukowcy zajmujący się tym konkretnym suplementem skorzystali nie tylko z wiedzy znanej od setek lat, ale również z nowoczesnych osiągnięć medycyny. Dlatego tabletki na powiększenie penisa Member XXL działają tak dobrze – substancje czynne w nich zawarte trafiają do krwi i wraz z nią do członka, który zwiększa swoje rozmiary dzięki związkom azotowym i tlenowym. W skrócie – już jedna tabletka sprawia, że do penisa napływa więcej krwi, a to automatycznie go powiększa, czyni dłuższym, grubszym i w większości przypadków również znacznie twardszym. Dlatego tabletki na powiększenie penisa mają również mały „efekt uboczny” - w tym wypadku jest to mocniejsza, silniejsza i trwalsza erekcja, dlatego żaden z panów ani tym bardziej żadna z nich partnerek nie powinni z tego powodu rozpaczać. 

Mnie jako eksperta bardzo podbudował fakt, że producenci Member XXL przyłożyli ogromną wagę do tego, aby stworzyć produkt przemyślany. Umiejętnie połączyli żeń-szeń, cytryniec chiński, czarny pieprz oraz szafran, odpowiednio ustalając proporcje zawartych w nich substancji czynnych. Dzięki temu tabletki na powiększenie penisa dają efekty nie tylko szybkie, ale i długotrwałe, które przy regularnej kuracji utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy. Aby uzyskać takie skutki nie trzeba wiele: jedna kuracja Member XXL to zaledwie dwie pastylki dziennie zażywane przed posiłkiem, które należy popić dość sporą ilością wody. Ich działanie wpływa na układ krążenia, stymulując go do wydajniejszej pracy i większego napływu krwi do penisa. Dzięki temu naczynia krwionośne się powiększają, a erekcja jest dłuższa, grubsza i zdaniem wielu badanych również o wiele twardsza i wytrzymalsza niż w warunkach, gdy nie zażywali oni preparatu. A to wszystko można osiągnąć bez wizyty u lekarza i bez recepty! 

 

Opinie klientów 

 Łukasz 38 lat 

 Panowie... tych kilka centymetrów więcej robi kolosalną różnicę! 

 Marian 44 lata 

 Po rozwodzie długo nie miałem partnerki seksualnej, bo bałem się odtrącenia. Member XXL powiększył nie tylko mojego penisa, ale i pewność siebie. 

 Janek 21 lat 

Dopiero zaczynam przygodę z seksem, ale nie chciałem mieć kompleksów. Tabletki na powiększenie penisa były dla mnie wybawieniem. 

 Filip 29 lat 

 Myślałem o operacyjnym powiększeniu penisa. Na szczęście wcześniej kumpel polecił mi Member XXL i teraz wiem, że to był doskonały wybór. 

 

Składniki 

 

- Cytryniec chiński 

- L-arginina 

- Żeń-szeń