Pozostałe Suplementy

Mass Extreme – Stwórz wymarzoną masę mięśniową 

 

Budowa masy mięśniowej to ciężkie zadanie. Lata ćwiczeń i wyrzeczeń bez gwarancji rezultatu. Mass Extreme to tabletki na masę, które znacznie przyśpieszą ten proces. 

 

 

Wspomaganie budowy masy mięśniowej to priorytetowe działanie dla suplementu diety Mass Extreme, który przebojem niejako wdarł się na kulturystyczny rynek. Połączenie niezwykle ważnych związków chemicznych wpływających na pracę mięśni z bombą złożoną z witamin i minerałów pochodzących z ekstraktów roślinnych dało niesamowite efekty. To właśnie dzięki nim tabletki na przyrost masy Mass Extreme są znane w środowisku sportowym, polecane przez specjalistów i stosowane przez sportowców oraz kulturystów na całym świecie. Fenomen środka polega nie tylko na jego doskonale dobranym składzie o zróżnicowanym działaniu, ale również na bezpiecznym stosowaniu bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych oraz dyskwalifikacji podczas oficjalnych zawodów. Tabletki na masę oprócz automatycznego przyrostu mięśni w ćwiczonych partiach ciała zapewniają również organizmowi dodatkową energię, co oznacza możliwość przeprowadzania dłuższych albo bardziej intensywniejszych treningów. Badania pokazują, że średni przyrost masy mięśniowej podczas kuracji Mass Extreme wynosił około 96%, co daje jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich dostępnych obecnie suplementów diety na masę. 

Odpowiadają za to składniki, z których stworzone są tabletki na masę mięśniową, przede wszystkim kwasy DAA, GABA, PA oraz substancja o wyjątkowo skomplikowanej nazwie  5-Deoksy-Adenozylokobalamina. To one dbają o maksymalny przyrost mięśni i pobudzanie tkanki mięśniowej do gwałtownego rozrostu. Ale odpowiedzialne są również za przyśpieszenie procesów syntezujących glikogen i związanych ze zwiększeniem wydzielania hormonu wzrostu, który bezpośrednio wpływa na powiększenie mięśni. Tabletki na masę mięśniową zawierają również ekstrakt z korzenia maca, którego zadaniem jest dostarczanie organizmowi dodatkowej energii i wzmacnianie ogólnej kondycji oraz wytrzymałości fizycznej. Mass Extreme  to najlepszy suplement diety na przyrost masy, który pomaga też zwiększyć wydzielanie testosteronu. Wystarczą już dwie tabletki dziennie zażywane dwa razy i połączone z odpowiednim treningiem, aby osiągnąć wymarzone rezultaty i znacznie zwiększyć objętość swoich mięśni. 

 

Opinia eksperta

 

Proces uzyskiwania określonej masy mięśniowej oraz jej prawidłowe rzeźbienie w wybranych partiach ciała wbrew pozorom jest bardzo ciężki, wymagający i opiera się na konieczności dysponowania olbrzymią wiedzą. Zarówno tą z zakresu ćwiczeń i treningów, jak i prawidłowego odżywiania się. Obecnie do tej wiedzy należy doliczyć również wszelkiego rodzaju suplementy oraz tabletki na masę, które nie stanowią co prawda zamiennika dla treningów, ale są ich bardzo ważnym uzupełnieniem. Jako ekspert pracujący w swojej siłowni ze sportowcami i kulturystami w każdym wieku mogę polecić Mass Extreme – nowoczesne tabletki na masę mięśniową, które świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku amatorów, jak i doświadczonych sportowców. 

Stosowanie preparatu pozwala zwiększyć energię niezbędną do wykonywania ćwiczeń nawet o 150% procent, dzięki czemu osiągane wyniki są znacznie lepsze oraz oczywiście wydajniejsze. Nie tylko przybywa szybciej tkanek mięśniowych tworzących zbitą suchą masę, ale również spalaniu ulega tkanka tłuszczowa, która do tej pory zalegała na brzuchu, udach czy ramionach. Mass Extreme to tabletki na przyrost masy, które można zażywać bez obaw o skutki uboczne czy wykrycie na kontroli antydopingowej. Dlaczego? Bo preparat składa się wyłącznie z substancji bezpiecznych i niezakazanych przez światowe federacje, pochodzące z naturalnych źródeł. Są wśród nich między innymi kwas fosfatydowy (PA), kwas 4-Amino Butanowy (GABA), 5-Deoksy-Adenozylokobalamina, kwas D-Asparaginowy (DAA) oraz roślinne ekstrakty z korzenia maca i fenugreek. 

Pod względem biologicznym taka mieszanka jest bombą energetyczną dla organizmu. Dlatego tabletki na masę Mass Extreme sprawiają, że podczas jednego treningu można osiągnąć o wiele lepsze rezultaty niż w normalnych warunkach. Treningi są wydajniejsze, mięśni przybywa, a organizm nie odczuwa większego zmęczenia i żadnych efektów ubocznych. Jako były kulturysta i obecnie trener – polecam tabletki na przyrost masy Mass Extreme. 

 

Opinie klientów 

 Wojtek 24 lata 

 Byłem sfrustrowany brakiem wyników mimo ciągłych treningów. Sięgnąłem po Mass Extreme z ciekawości, a efekty pojawiły się już po tygodniu. 

 Rafał 30 lat 

 Mass Extreme? Oczywiście że polecam! Cała siłownia z niego korzysta. 

 Przemek 27 lat 

 Stosuję go regularnie bez efektów ubocznych. Tabletki na masę plus trening i dieta to najlepsze połączenie. 

 Adam 35 lat 

 Wypróbowałem tabletki na masę za namową kolegów z siłowni. Moja kondycja się zwiększyła, a mięśni znacznie przybyło. 

 Dawid 19 lat 

 Dopiero niedawno zacząłem regularnie łykać Mass Extreme, ale już widzę, że efekty będą bardziej niż zadowalające. 

 Jan 40 lat 

 W moim wieku efekty ćwiczeń są coraz słabsze, dlatego szukałem preparatu, który mi pomoże. A tym okazały się tabletki na masę, które polecam z czystym sumieniem. 

 

Składniki 

 

– Kwas D-Asparaginowy (DAA) 

– Ekstrakt Korzenia Maca 

– Ekstrakt Fenugreek