Otros suplementos

Imosteon – rõhk liigestes ei lase end unustada? Aeg see lõplikult likvideerida!

Mida liigesevalu tähendab, tunnevad ainult need, kes seda tõesti oma nahal tunnevad. Kriisijuhtudel oli olukordi, kus mees ei saanud liikuda, kuna valu liigestes oli nii suur. Liigesvalu ilmneb nii noortel kui ka küpsematel inimestel. Neil võib olla patoloogiline alus, st need võivad olla tõsisemate vaevuste ilmingud või tuleneda hooletusest ja valest eluviisist.

Ülekaal ja rasvumine, lohakus ja samas asendis püsimine kurdavad liigeste survet. Protsessis on ka haigusi, mille korral tekib ebamugavustunne liigestes. Sõltumata sellest, miks see ebamugavus tekib, peaks teil ikkagi olema midagi käepärast, mis aitaks teid igas olukorras. Ma räägin siin Imosteonist! Tänu sellele tootele saate kiiresti liigesevaludest lahti ja kaitsete edasiste vigastuste eest! Ärge kõhelge enam ja andke oma liigestele kergendust!

Eksperdi arvamus:

Liigesed ja lihased on ebameeldivad, kuid kahjuks väga levinud. Liigeste valu võib olla põhjustatud ülekoormusest või vigastusest. Liigendid võivad olla ülekoormatud ülekaalu või rasvumise tõttu, mis tähendab, et need peavad toetama suuremat raskust kui peaks. Seda võib seostada ka liigse treenimisega. Kuid see pole veel kõik. See võib põhjustada ka vastupidise suuna. Kui meil on vähe füüsilist aktiivsust, siis leitakse meie liigesed ja märkimisväärsete tegevuste ajal puutuvad nad väga palju kokku vigastustega. Kui on võimalik tuvastada probleeme, mis põhjustavad liigesevalu, tuleb sellega tegeleda. Arst peaks diagnoosima ja määrama piisavad ravimid. Allika kõrvaldamine efekti, s.o liigesevalu asemel on tõhusam kui valu ise leevendamine. Samal ajal võite kasutada aktuaalseid ravimeid, näiteks plaastreid ja soojendavaid geele. Arvestades meditsiini arengut, soovitan siiski teistsugust väljapääsu. See on Imosteon, nimelt geel, mis kõrvaldab lühikese aja jooksul liigestes ebamugavusi. See ei mõjuta ajutiselt, selle toime kestab pikka aega. Seda eristatakse teistest sedalaadi toidulisanditest selle poolest, et see eemaldab valu ja mitte nagu teised tooted ainult maskeerib seda. Lisaks on see inimkeha jaoks täiesti ohutu ega põhjusta mingeid kõrvaltoimeid, mistõttu võime selle kasutamise ohutuse osas olla rahulikud. Kui mul tekib liigestes ebamugavustunne, kasutan kõhklemata Imosteoni teenuseid, sest ma tean, et võite alati tema peale loota! Soovitan seda oma patsientidele ja ma pole selle kohta veel lahtiste arvamustega kokku puutunud. Seega, kui teil tekivad mis tahes tüüpi liigeste valud, peaksite seda geeli proovima ja ise järele vaatama, milline on selle suurepärane mõju nahale! Minu arvates ei ole praegu liigese ebamugavustunde osas midagi efektiivsemat!

Klientide arvamus:

Zofia 61 aastane,
Liigesevaevused ajasid mind hulluks! Pidevalt, kui tahtsin midagi saavutada, tuli ta pidevalt tagasi … Mul õnnestus sellest üle saada tänu Imosteonile.
Klara 46 aastane,
Vabastasin end lõpuks sellest kroonilisest valust! Soovitan Imosteoni!
Elżbieta 50 aastane,
Tänu Imosteonile sain hakkama liigeste survega välguga, kuid olen alati valvas ja mul on see geel alati käes!
Milosz 31 aastane,
Pärast rattale kukkumist valutasid mu liigesed tohutult. Sõber soovitas Imosteoni ja kõik läks tagasi normaalseks!
Antoni, 50 aastat vana
Kas olete hädas liigesesurvega? Pingutasin ka, aga proovisin Imosteoni!
Edward 65 aastane,
Minu vanuses on valu normaalne. Liigesevalud olid aga üha raskemad ja pidin proovima midagi tõhusat .. Imosteon osutus täiuslikuks!

Koostis:

Kofeiin
Mentool
Kastaniseemned