Uroda

ÉleverLash – Niesamowita odżywka, która sprawi, że spojrzenie nabierze nowego błysku!

Nowatorska formuła, przygotowana na podstawie nowoczesnych badań laboratoryjnych, pozwala na nieinwazyjne oraz skuteczne wydłużenie, zagęszczenie i wzmocnienie rzęs.

 

 

Nie od dzisiaj wiadomo, iż oczy przykuwają uwagę innych. Każda kobieta pożąda cieszyć się zalotnym spojrzeniem, natomiast taki efekt można osiągnąć podkreślając nasze rzęsy! Zazwyczaj było to czynione w gabinetach kosmetycznych, jednak jest to duży koszt, bądź na swoją rękę jednak nie zawsze wywoływało to zamierzone efekty. Z pomocą w takiej sytuacji przybywa doskonały środek ÉleverLash, który może sprawić cuda! Już po kilku tygodniach rzęsy stają się trwalsze, dłuższe oraz znacznie gęstsze. Przy pełnej kuracji utrzymuje się tzw. efekt sztucznych rzęs, przy jednoczesnym naturalnym i zdrowym wyglądzie. Dodatkowym rezultatem stosowania ÉleverLash jest to, że nasze rzęsy pozyskują mocniejszą barwę, dzięki czemu nasze oczy będą podkreślone bez potrzeby użytkowania tuszu do rzęs! Na rynku produktów kosmetycznych, ÉleverLash cieszy się świetną oceną użytkowników, którzy w przychylnych komentarzach wypowiadają się na jego temat. Skuteczność i bezpieczeństwo jego stosowania potwierdzają także liczne doświadczenia i eksperymenty przeprowadzone z ogromną skrupulatnością. ÉleverLash został tak sporządzony, żeby nikt nie miał problemów z użytkowaniem go. Aplikacja przypomina malowanie kresek na górnej powiece tradycyjnym eyelinerem – z tą różnicą, iż kreska zupełnie nie musi być idealna. Tylko to, o co należy zadbać to systematyczność i stosowanie odżywki zgodnie z rozporządzeniami producenta. Na korzyść składa się również fakt, że cały zabieg można zrealizować w mniej niż w minutę, a więc koniec z czasochłonnymi kuracjami, czy wizytami u kosmetyczek gdzie wielokrotnie spędzamy długie godziny..

Opinia Eksperta :


W zawodzie jako kosmetyczka funkcjonuję już ponad 25 lat. To jak ważne jest prawidłowe podkreślenie rzęs wie zapewne każda kobieta, jednak metody na wypracowanie najlepszych efektów są nie do końca im znane, zatem pragnę się podzielić ową wiedzą. W moim gabinecie wielokrotnie przeprowadzałam zabiegi doczepiania sztucznych rzęs, natomiast jest to żmudne oraz dosyć drogie. Na rynku kosmetyków przoduje wyrób o nazwie ÉleverLash, który jest wart zalecenia i z czystym sumieniem mogę go polecić każdej damie. Nie wymaga on specjalnych zdolności do aplikowania go, więc żadna z pań nie będzie miała problemów z wykorzystaniem go. Jest to błyskawiczna usługa, która dostarczy pożądanych rezultatów. Klientki, które posłuchały mojej rekomendacji, do gabinetu wracają z uśmiechem na twarzy oraz z wyrazami podziękowania, bowiem to rzeczywiście skuteczny środek, który przyoszczędził im wiele czasu. Wykorzystywanie go jest bezpiecznie co zostało potwierdzone przez liczne testy. ÉleverLash wypróbowałam również na swoich rzęsach i muszę przyznać, iż efekt jaki osiągnęłam jest niemożliwy do osiągnięcia pomimo godzin spędzonych u kosmetyczki.. Szczegółowo zaznajomiłam się także ze składem ÉleverLash i nie zauważyłam żadnych składników, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na nasze rzęsy czy zdrowie. Rozważając wszystkie za i przeciw, z czystym sumieniem mogę polecić ÉleverLash każdej pani, która chce cieszyć się zarówno kokieteryjnym spojrzeniem, jak też kompletnym atrakcyjnym wyglądem rzęs!

Opinie klientów :

Daria 26 lat
Moje rzesy byly krótkie i rzadkie, natomiast spojrzenie pozbawione wyrazu. ÉleverLash poleciła mi przyjaciółka i dziś cieszę sie zmysłowym, kocim spojrzeniem.
Julia 33 lata
Przez długi okres korzystałam z kosztownych zabiegów zagęszczania rzęs, które bardzo osłabiły moje naturalne rzęsy. Przez przypadek w internecie napotkałam na reklamę tuszu ÉleverLash i to byl strzał w dziesiątkę!
Wanda 40 lat
Nieefektywnie posklejane rzęsy oraz spojrzenie pozbawione blasku? Dzięki ÉleverLash mogę zapomnieć o takich problemach, polecam każdej pani, która uwielbia dbać o siebie!
Klaudia 27 lat
Wizaż jest moją pasją, a jednocześnie powszednią pracą, w której maluję przeróżne kobiety. ÉleverLash sprawdza się u każdej z moich klientek i zawsze są oczarowane makijażem oraz atrakcyjnym spojrzeniem spod firanki spektakularnych rzęs.