Odchudzanie

Dieta ketogeniczna to remedium na mnóstwo chorób. Wypróbuj Keto Guru i przekonaj się sam!

Konwencjonalne metody odchudzania w postaci bardzo wymagających diet oraz katorżniczych ćwiczeń na siłowni zwykle nie przynoszą nam pożądanych rezultatów. Przebieg odchudzania, polega na zminimalizowaniu ilości kalorii przekazywanych naszemu organizmowi, jednak nie można przesadzać ! Zbyt mała dawka kalori sprawia, że nasz organizm sięga po zasoby energii odstawione na czarną godzinę, mianowicie te zgromadzone w naszej tkance tłuszczowej. Taki proces nazywamy ketozą i może być on użyty w trakcie kuracji odchudzających. Powszechną ostatnio dietą jest dieta ketogeniczna, która wykorzystuje ów mechanizm jednocześnie nie narażając nas na przeciążenie oraz niedobór potrzebnych dla nas substancji odżywczych. Co to dla nas oznacza ? Przebieg spalania tkanki tłusczowej jest powiększany, jednak my nie jesteśmy narażeni na niedostatki witamin oraz minerałów ! Keto Guru to tabletki musujące, które wzmacniają organizm podczas ketozy. Składniki Keto Guru minimalizują przemęczenie, pomagają radzić sobie z apatią, zapobiegają „keto-grypie” i dodatkowo wyrównują deficyty substancji odżywczych.

 

 

Opinia eksperta:

Jestem dietetykiem i na codzień w mojej działalności pomagam osobom z nadwagą lub otyłością w konfrontacji o lepsze samopoczucie oraz zdrowie. Z racji własnego zawodu nadzwyczaj dobrze znam wszelkiego gatunku diety cud, które niejednokrotnie są nie wyłącznie mało wydajne, ale często też niekorzystne dla ludzkiego organizmu. Ostatnimi czasy nadzwyczaj popularna stała się dieta ketogeniczna. Światowe gwiazdy minimalizują spożycie węglowodanów, zaś skupiają się na konsumowaniu wysoko jakościowych tłuszczów, zarówno nienasyconych, jak i nasyconych. Podczas ketozy tłuszcze klasyfikują się na kwasy tłuszczowe oraz glicerynę, które niebawem są przekształcane w ciała ketonowe. Natomiast ketoza realizuje się wyłącznie w przypadku kompletnego wykorzystania zasobów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, co zwykle dzieje się w przeciągu 7 – 10 dni. Wówczas organizm uzyskuje energię nie z cukru (glukozy), jednak z tłuszczu zgromadzonego w tkankach. Dieta ketogenna naśladuje stan metaboliczny organizmu w trakcie głodzenia, kiedy organizm zużywa tłuszcze jako źródło energii. Z tłuszczu powstają w wątrobie ciała ketonowe: aceton, acetooctan i kwas β hydroksymasłowy, które dobrze trafiają do ośrodkowego systemu nerwowego i zastępują glukozę w przemianach metabolicznych. Keto Guru to musujące tabletki, które wspomagają organizm podczas procesu ketozy, minimalizują zmęczenie, znużenie. umożliwiają od czasu do czasu skonsumować pokarmy posiadające węglowodany, ponieważ redukują ich wchłanianie. Ketoza rozpoczyna się po 2 bądź 3 tygodniach zwykłego utrzymywania diety Keto. Jeżeli uzupełnimy naszą dietę o suplement Keto Guru, proces ketozy rozpocznie się w mniej niżeli godzinę. W naszym organizmie wzrośnie liczba ciał ketonowych mimo obecności węglowodanów. Dodatkowo Keto Guru zapewnia naszemu organizmowi potrzebnych substancji oraz mikroelementów, co umożliwia zapobiec braku witamin, niedoborów. Keto Guru dopomaga także nawodnić organizm i zapobiec odwodnieniu, które jest powszechne przy stosowaniu ścisłej diety ketogenicznej. Wielu moich pacjentów odkrywa potencjał tego produktu i wraca do mnie z uśmiechem na twarzy w trakcie własnych kuracji odchudzających, gdyż efekty widać gołym okiem! Odchudzanie idzie błyskawicznie, sprawnie i bez efektów ubocznych. Osobiście jako dietetyk uważam, iż dieta ketogeniczna ma spory potencjał, zaś przy wykorzystaniu Keto Guru odchudzanie staje się bajecznie szybkie oraz bezpieczne, więc rekomenduję go swoim pacjentom oraz państwu z całego serca!

Opinie klientów:

Monika 26 lat,
Po kuracji hormonalnej przytyłam okrągłe 15 kilogramów i myślałam, że już nic nie jest w stanie mi pomóc. Natomiast odszukałam Keto Guru, który wspomógł mnie w mojej diecie i aktualnie cieszę się doskonałą figurą !

Arkadiusz 39 lat,
Z wiekiem uprawiam mniej sportu, więc też przytyłem parę kilogramów. Dzięki diecie ketogenicznej wzmocnionej suplementem Keto Guru nie grozi mi otyłość!

Ilona 37 lat,
Posiadam siedzący styl pracy i od zawsze posiadałam nadwagę z którą nieefektywnie walczyłam. Teraz raduję się piękną sylwetką, a to zasługa Keto Guru!

Artur 56 lat,
Keto Guru to innowacyjna metoda zlikwidowania nadmiernych kilogramów, polecam każdemu !

Kinga 32 lat,
Moja znajoma schudła 20 kilogramów i zdradziła mi swoją sekretną broń – Keto Guru ! Dziś i ja cieszę się idealną sylwetką.

Lucjan 28 lat,
Byłem na diecie ketogenicznej i odczuwałem ciągłe przemęczenie, natomiast z pomocą zawitał mi Keto Guru i oprócz pięknej figury mam również znakomite samopoczucie!

Skład:

Magnez
Potas
L-Glutamina
Witamina B3 (Niacyna)
Witamina B6 (Pirydoksyna)