Potencja

Climax Control – 30 minut niesamowitego seksu

Większa kontrola nad erekcją, nawet o 30 minut dłuższy seks oraz pełna dowolność w sypialni? Tak! Dzięki Climax Control Twoje życie seksualne nabierze ogromnych rumieńców.Sekretem niezwykłego działania Climax Control jest wpływ owego specyfiku na bezpośrednie wytwarzanie serotoniny w organizmie. To dokładnie ona odpowiada za stany uniesienia, euforii i pobudzenia oraz kontrola nad jej poziomem we krwi pozwala kontrolować również doświadczenia w trakcie seksu. A to znaczy, iż właściwe zmniejszenie podatności na bodźce umożliwi facetowi dłuższe maratony łóżkowe oraz przedłużenie seksualnej zabawy choćby do pół godziny. Co istotne, starczy tylko regularnie stosować tabletki dwa razy dziennie po jednej sztuce, a początkowe wyniki pojawią się po około 4-5 dniach: stosunki staną się o parę minut dłuższe, jednak przede wszystkim facet będzie odczuwał o wiele mniejsze zmęczenie podczas stosunku. Całkowitą efektowność terapia przynosi po paru miesiącach zażywania, lecz jak sugerują sami mężczyźni – faktycznie warto tyle poczekać.

 

 

Wielowarstwowe działanie na organizm

Climax Control nie jest banalnym sposobem na problemy z erekcją, gdyż jego wpływ na organizm jest diametralnie inny. Priorytetowym działaniem tych świetnych tabletek jest zwiększenie satysfakcji seksualnej u panów poprzez znaczne wydłużenie czasu trwania seksu. A oprócz tego regularna terapia tym suplementem diety umożliwi także:
- zagwarantować mocny wzwód bez ryzyka jego utraty
- unormować poziom serotoniny we krwi
- utrzymać dokładną kontrolę nad czasem wytrysku: żadnych rychłych wystrzałów w nieodpowiednich momentach!

Opinia eksperta

Sex to nadal dla wielu osób temat tabu i to tak głęboko zakorzeniony, że nie dyskutują o tym choćby z życiowym partnerem. Do mojego gabinetu przychodzą panowie, którzy od lat mają kłopoty z erekcją, przedwczesnym wytryskiem albo po prostu twierdzą, że nie realizują w sypialni życzeń własnych partnerek. Martwi to, że część z tych kłopotów można bezproblemowo usunąć używając specyfiki takie jak Climax Control, a jedynym ograniczeniem jest wstyd moich pacjentów.
Dlatego z tego miejsca chciałbym wszystkim tym, którzy nie odwiedzają gabinetów seksuologów oraz terapeutów, przekazać jedną prostą radę. Jeżeli macie kłopoty w sypialni, nie czujecie się w pełni facetami, nie panujecie nad wytryskiem lub nie uzyskujecie pełnej erekcji – tabletki Climax Control mogą okazać się dla was najrozsądniejszym rozwiązaniem. Ich używanie nie wymusza konsultacji z żadnym specjalistą. Nie potrzeba też recepty do ich wykupienia, natomiast paczka dociera dyskretnie oraz dokładnie zapakowana. Jako ekspertowi od męskiej potencji zależy mi na tym, aby każdy mężczyzna czuł się w łóżku zdecydowanie i męsko, natomiast nie odczuwał lęku przed zbłaźnieniem się albo niepewności czy stanie na wysokości zadania.
Pigułki Climax Control pomogą wam przytłumić podniecenie i nieporównywalnie przedłużyć seksualną przyjemność, co z pewnością spotka się z olbrzymim zachwytem u waszych partnerek. Jeśli dotychczasowy stosunek trwał blisko kwadransa, dzięki temu suplementowi diety bez kłopotu wydłużysz go o dodatkowe pół godziny. Takich rezultatów nie umożliwi żaden inny specyfik na rynku. Także żaden inny nie zadziała tak sprawnie oraz bezpiecznie.
Przedłużenie stosunku seksualnego to natomiast nie wszystko, bo dodatkowo zyskujesz również niewątpliwą kontrolę nad swoim ciałem. Samodzielnie ustalasz, kiedy zamierzasz dojść oraz ukończyć zabawę albo jeszcze bardziej ją przedłużyć. A co więcej, do drugiej rundy wcale nie będziesz potrzebować dodatkowego czasu na regenerację!

Opinie klientów

Jan 45 lat

Polecam wszystkim mężczyznom, którzy pragną podnieść swoją skuteczność w łóżku.

Marian 51 lat

W moim wieku wydłużony sex to rzecz trudna. Jednak Climax Control sprawił, iż znów mogę w łóżku spędzać długie godziny a nie parę minut.

Tomek 37 lat

Dzięki tym tabletkom zakosztowałem, czym jest prawdziwy, długi stosunek.

Michał 29 lat

Moja partnerka nagminnie inicjuje stosunek, odkąd użytkuję Climax Control i dzięki temu kompletnie ją zaspokajam.

Składniki

- Sarsaparilla
- Winian L-karnityny
- Tribulus Terrestris