Odchudzanie

Chocolate Slim – Wyjątkowa czekolada do picia, która Cię odchudzi!

Czy czekolada potrafi odchudzać? Pomóc pozbyć się nadwagi czy otyłości? Spowodować, iż powtórnie poczujemy się szczupli i atrakcyjni? Istotnie, jeśli jest nią Chocolate Slim!

 

 

Chocolate Slim to naprawdę nowoczesny suplement diety na odchudzanie, który imituje pitną czekoladę, dotrzymując natomiast jej doskonały smak i właściwości, i przy okazji dodatkowo intensyfikując działanie odchudzające. Toteż możliwe dzięki wykorzystaniu zarówno składu czynnego medykamentu, w którym znajdują się wyciągi z jagód Goji oraz Acai odpowiedzialnych za efekt spalania tłuszczu, oraz ponadto samego mleka, w którym rozpuszcza się proszek oraz które obfituje w białka, wapń, potas oraz różne czynniki budulcowe. Całość uzupełnia zielona kawa, której cechy polegają na przyśpieszeniu metabolizmu i mechanizmów spalania materii oraz trawienia. Pijąc odchudzający koktajl Chocolate Slim nie zauważysz żadnej dysproporcji pomiędzy nim a zwyczajnym kakao – poza tą, że codzienne wypijanie napoju umożliwi stracić parę całkowicie zbędnych kilogramów.
Wystarczą już dwie szklanki cocktailu dziennie, aby stwierdzić malejącą wagę oraz powiększającą się wydolność fizyczną. Przeciętna dawka dla pań to dwie łyżeczki na jedną porcję specyfiku, dla facetów są to trzy łyżeczki. Koktajl odchudzający należy koniecznie wypijać każdego ranka przed delikatnym śniadaniem (lub zamiast niego) oraz przed jakimkolwiek innym posiłkiem w ciągu dnia.

Opinia eksperta

Producenci suplementów diety o działaniu odchudzającym przeganiają samych siebie w wymyślaniu coraz to oryginalniejszych medykamentów, które mają w tym wspomóc. W większości wyjątków są to jednak te same suplementy, tylko w zmienionym opakowaniu, które nie wprowadzają żadnej oryginalnej jakości. Czasami jednak na rynku pojawiają się takie produkty jak... czekoladowy koktajl odchudzający, które nie tylko tworzą furorę wśród dietetyków, ale przede wszystkim doskonale wspomagają. W swojej pracy spotykałem multum oryginalnych środków na odchudzanie, jednakowoż Chocolate Slim jest tym, który imponuje swoją efektywnością, ciekawą formą oraz przede wszystkim faktem, że używając go wcale nie trzeba rezygnować z czekoladowej przyjemności. Jestem dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem, jednak nigdy nic nie zaskoczyło mnie tak mocno jak tenże koktajl odchudzający, który dodaje się do szklanki mleka i wypija rano przed pokarmem. I w zasadzie więcej nie potrzeba robić, gdyż resztą zajmą się zaopatrzone w nim substancje aktywne pochodzące z zielonej kawy, jagód Acai, Goji i nasion Chia, które wszelkim dietetykom znajome są jako skuteczne substancje o oddziaływaniu odchudzającym oraz likwidującym tkankę tłuszczową.

Forma ma znaczenie

Moi pacjenci zagadują mnie często, czy forma Chocolate Slim jako napoju na bazie mleka ma znaczenie dla odchudzania. Istotnie! Po pierwsze organizm lepiej przyswaja czynniki odżywcze podawane w formie płynnej. A to świadczy, iż wszelkie cenne minerały dostarczane poprzez ten odchudzający koktajl czekoladowy błyskawicznie przedostają się do krwi, tkanek i komórek i mają o sporo większe działanie niżeli tabletki lub pastylki. Po drugie mleczna forma tego odchudzającego suplementu diety przynosi rząd następujących korzyści, jak choćby zapewnianie organizmowi białka oraz wapnia zawartych w mleku. O dużo lepiej trawi się wówczas pokarmy, co przeciwdziała gromadzeniu się tkanki tłuszczowej i wzrastaniu na wadze. Chocolate Slim działa zatem nie tylko jako skuteczny reduktor tłuszczu, który umożliwia nam usunąć zbytek kilogramów, lecz jednocześnie jako specyficzny wartownik chroniący nasz organizm przed ponownym tyciem.

Opinie klientów

Karolina 40 lat

Cocktail odchudzający Chocolate Slim to zapewne jedyny tak smaczny sposób na stratę kilogramów

Monika 32 lata

Nie było trudno mnie przekonać do sprawdzenia. I nie żałuję! 10 kilogramów w miesiąc to więcej aniżeli przypuszczałam w najśmielszych pragnieniach.

Jagoda 55 lat

Czekolada do picia, która odchudza? Włożyłam to między bajki, zanim nie zauważyłam, że moja córeczka rzeczywiście po niej chudła. Dziś i ja stosuję tenże produkt.

Wioletta 27 lat

Kocham czekoladę, zaś dieta wymuszała na mnie rezygnację z tego przysmaku. Dzięki Chocolate Slim mogłam pogodzić jedno z drugim.

Składniki

- Zielona kawa
- Jagody Goji i Acai
- Nasiona Chia